domain kaydet, alan adı kaydet, alan adı satın al, domain satın al, domain register.

68 milyon. com alan adı var. Bu, internet ya zaten alınmış ya da toz ve her türden yaşayan toplayan eski bir noktaya park edilmiş birçok alan adıdır. Loser.com gibi en yaygın ısimler. Jamesbrown.com, ısim haklarını yeniden şeytan net yatırımcılar tarafından zaten alınmış durumda. Birinin www.elvis.com ‘ a sahip olduğunu hayal edebiliyor musun? O sadece en yüksek teklifi vereni bekliyor!

İki harf dizisi için 900 kombinasyonu var. ET arıyorsunuz, o zaman bulamazsınız! Rakamlara izin verilse safra, yine de bir web adresi alınır. Tabii ki, bu .COM kayıt şirketlerinin artık minimum 3 karakter uzunluğunu zorlu kıldığı gerçeği görmez geliyor, bu yüzden bu bir seçim olmayacak.

Bir alan adı rakamlar eklemek, bir dizi gerekli alan adı girişi oluşur. Harika alanlar ve benzer alan adları için can atıyorsanız, bazen yalnız benzer alan adı satışlarıyla açık artırmaya çıkmak için serbest kalacaklar.

Seçiminiz alan adı ne kadar uzun olursa, rastgele bir harf ve / veya rakam dizisini kabul etmeye istekli olduğunuz varyasyonunda, olasılıklar o kadar fazla olur. Örneğin, çoğu kurulusun 4 harfli kısaltması var (WQAM.com ve AFTA.org, bu nedenle istediğiniz alan adını kısaltma tarzında almak için 4’ün üzerinde harf kullanma şansınız olabilir!

Elbette kayıtlı alanların çoğu ziyaret edilir, büyük bir yüzü” park edilmiş sayfadan ” başka bir şeye sahip değildir (kullanıcılar, bu tür park edilmiş sayfalarda kendileri için reklam yayınları için alan adı kayıt kuruluşlarına ödeme yaparlar)

Elbette kayıtlı alanların çoğu ziyaret edilir, büyük bir yüzü” park edilmiş sayfadan ” başka bir şeye sahip değildir (kullanıcılar, bu tür park edilmiş sayfalarda kendileri için reklam yayınları için alan adı kayıt kuruluşlarına ödeme yaparlar). Olasılıklar sonsuz olana kadar alan adı kataloglama ve sınıflandırma için pek çok kombinasyon ve arka kapı hilesi vardır.

Kural, internet boyutu,kimliğinizi ve markanızı veren, kim olduğunuza çok benzeyen bir alan adı elinde.

Kategoriler: İnternet

0 yorum

Bir yanıt yazın

Avatar placeholder

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir