Kadınlarda orgazm, oldukça zor yaşanan bir olay olsa da püf noktaları hissettiğinizde buna ulaşabilmeniz kaçınılmaz. Yunanca bir kelime olan orgazm bayanların zevk almaya başlayarak vücudunda oluşan kasılmalara denilmektedir. Bu süreç biraz uzun sürebilir bu yüzden sabırlı olarak ön sevişme yapmak oldukça önemlidir. Cinsel uyarıların beyne iletilmesi biraz uzun sürebilir. Burada önemli rol oynayan kişi ise erkelerdir. Kadınlarda orgazm olmasını sağlayabilmek için vücut dilinden çok kelimelerinizle de onu baştan çıkarmanız gerekiyor.

Erkeklerde uzun bir seks ne kadar önemliyse bayanlarda da aynı şekildedir. Bayanların orgazm olabilme süresi 15 ile 45 dakika arasında değişiklik göstermekte. Bu sebepten dolayı erkelerin sabırlı olması ve bu olayı kafasına takmaması konsantre olması gerekiyor. Asıl seks soyunurken başlamaktadır. Bu yüzden erkeğin soyunmaya başladığı an ona güzel sözler sarf ederek onu baştan çıkarması gerekiyor.

Çoğu kadın bunu yaşayamamaktan şikayetçi olur. Artık orgazm oluyor gibi yapıp geçiştirmeye başlar. Kadınlarda orgazm süreci sabırlı geçmesi gereken bir evredir. Erkeğe düşen görev ise bunu bayana yaşatabilmek ve şikayet etmemek. Bu arada bayanlarda bulunan hassas noktalara değinmek oldukça yardımcı olacaktır. Bu sayede iki taraf da zevk alacak ve mutluğu yaşayacaklardır. Bayanlar güzel sözler duymayı isterler bununla başlanabilir. İlk aşamada güzel sözlerle başlanan ve sevişme süresini uzun tutmak faydalı olacak ve zevkli vakit geçirmenizi sağlayacaktır.

Kategoriler: Sağlık

0 yorum

Bir cevap yazın

Avatar placeholder

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir